Закрито
Тестування (1-3 пункти) нового функціоналу першої української децентралізованої мережі (#808)

Поставлено: Юра Бабак,
25.05.2018
Згадування на сайті та/або в соцмережах

Закликаємо соціально-відповідальних фахівців прийняти участь у тестуванні нового функціоналу першої української децентралізованої мережі Сила Довіри.

Вже більше року ведеться розробка функціоналу для роботи груп у нашій мережі, і тепер настав важливий історичний момент, коли спільнота має перевірити те що зроблено розробником і допомогти виявити проблеми.

Для цього було організовано таблицю для загального відкритого тестування, у якій розписані окремі пункти для перевірки і вказана складність, так щоб різні люди могли взяти на опрацювання ті пункти, які їм підходять по рівню.

Все що потрібно для тестування:
1) Браузер Google Chrome

2) Ознайомитися з основами нашого проекту та ідеями функціоналу для груп:
- Коротка відео-презентація проекту Сила Довіри — https://youtu.be/YSIpupDuiG0
- Інформація про Групи у системі — https://docs.google.com/document/d/1bLV8b5MEpCS7LcJ_g4w6aS27oNyndIUNbg8o2Wxi5Yo/edit#heading=h.76xrpjcn7262
- Чернетка порівняльної таблиці наших груп з групами у Facebook — https://www.facebook.com/groups/power.of.trust/permalink/2063358877240511/
- Відео для загального ознайомлення з сервісом Груп — https://youtu.be/vzGyvR7I5tw

3) Взяти собі задачу з загальної таблиці:
- Google-таблиця тестів — http://bit.ly/potrust_tests
- Відео: “Як взяти участь у тестуванні системи” — https://youtu.be/bMbWS-1FlBs
- Публікація про початок тестування у нашій робочій групі — https://www.facebook.com/groups/power.of.trust/permalink/2063508033892262/

Крутіший рівень: Якщо серед волонтерів є програмісти, то можна дуже допомогти проекту написанням автоматичних програмних тестів на мові Ruby (RSpec +Watir). Але це вже для зацікавлених у серйознішій співпраці, це не є частиною даного завдання.

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Взяти на себе виконання кількох пунктів з таблиці.
Залежно від складності тестування може зайняти від 5 до 30 хв (це коли людина вже знайома з основами проекту і методом тестування).

Таким чином Ви можете реально допомогти у побудові першої української децентралізованої громадської мережі.

Дещо про нагороду

Згадування на сайті та/або в соцмережах

Про організацію / проект / ініціативу

Ми з 2014 року на волонтерських засадах працюємо над унікальним незалежним проектом децентралізованої мережі Сила Довіри, в основі якої лежить повна відкритість, прозорість, надійність і доступність. В цієї мережі немає ні офіційних серверів, ні домену ні адмінів — все працює завдяки активним учасникам мережі, комп’ютери яких обмінюються між собою усіма даними, роблячи перевірки і забезпечуючи збереження інформації. За основу взято ідеї блокчейна криптовалюти Bitcoin.

Ми разом вирішуємо, що робити у проекті і як. Кожен реально може вплинути на розвиток проекту пропонуючи ідеї, голосуючи за пропозиції, беручи участь в обговореннях, тощо.

Ми постійно шукаємо соціально-відповідальних фахівців для розвитку цього проекту побудови громадянського суспільства в Україні — http://bit.ly/potrust_wanted

Приєднуйтеся до нашої робочої групи — https://www.facebook.com/groups/power.of.trust/
Хто ми і що це за проект — http://bit.ly/potrust_intro
Наш сайт, де є посилання на наші матеріали, відео — http://power-of-trust.net
База знань проекту — http://bit.ly/potrust_kb

Приєднуйтеся до нашої дружньої мережі. Нас поки що не багато, але ми дуже активні.

Обговорення

Немає коментарів.
Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)