В роботі
Створення сайту "Україна – талановита країна!" про видатних українців та їхні здобутки (#545)

Поставлено: Андрій Гриценко,
31.05.2015
Згадування на сайті та/або в соцмережах

Привіт! Потребую допомоги у створенні сайту. Вже придбано доменне ім’я, скачано та встановлено на віртуальний сервер вікідвіжок (розглядається як робочий варіант для сайту). Ознайомлювався з вордпресом, та я так розумію, що наявні там варіанти не підходять для виконання тих функцій, що заплановані на моєму сайті: інтерактивність, перепосилання та ін.
Є чітке бачення форми і наповнення сайту, досить детально розроблена концепція сайту.
Є бачення приблизного вигляду інтерфейсу, підготовлено розділи на сторінці видатної особистості та на сторінці автора, види сторінок, текст для головної сторінки, перелік тем (категорій), ескізи емблеми та банеру. Є люди готові наповнювати сайт інформацією про видатних українців та їхні здобутки.
Концепція сайту:
Можливість створення і заповнення сторінок видатних українців на сайті, а також власної сторінки автора.
Можливість розміщення біографій видатних українців та пов’язаних з Україною особистостей (з посиланнями на джерело/джерела), цікаві факти про них, опис здобутків. А також перелік та посилання на їхні винаходи, наукові та ін. праці (що можливо), картини, літературні твори чи інші твори мистецтва (репродукції, фото), документальні та художні фільми про них, інтерв’ю, свідчення очевидців, родичів, нащадків, карти музеїв, посилання на інші сайти.
Заплановано існування на сайті двох великих груп «α» та «β». В групі «α» розміщено інформацію про суспільно визнаних видатних українців, вихідців з України, та особистостей що зробили значний внесок у розбудову української культури та державності. В даній групі можливо створити сторінку, та у разі схвального розгляду адміністрацією сайту вона буде опублікована. Група «β» більш широка, у ній є можливість занесення відомостей хоч і про своїх дідуся чи бабусю, про будь-яку особистість, яку хоч одна людина вважає видатною (звісно з описом здобутків). У групі «β» існує можливість голосування. У разі якщо кількість голосів сягає 500 тис. голосів, сторінка автоматично переходить до групи «α».
Можливість створити тему навчального закладу, та сторінки видатних випускників навчального закладу, що можуть бути як з групи «α», так і з групи «β».
Можливість перегляду за алфавітом та по темах (наприклад): фізика, математика, біологія, історія та ін. науки, філософія, література, художники, кіно, театр, політика, економіка, право, суспільна активність, архітектура, екологія, благочинність, ІТ-технології, космос, військові, педагогіка та багато іншого. Одна людина може бути в кількох темах.
Перелік тем вже підготовлено.

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Створення сайту. Дизайн.

Дещо про нагороду

Згадування на сайті та/або в соцмережах

Про організацію / проект / ініціативу

Проект «Україна – талановита країна!» (створення сайту)
Мета – підвищення самооцінки українців, покращення обізнаності громадян України та інших людей про здобутки та успіхи українців минулих літ та сьогодення, їхні біографії.
Мало хто не чув розмови про комплекс меншовартості, провінціоналізм, орієнтацію на більш «сильних» чи «успішних» братів, сусідів чи «партнерів» українців. А також, про вторинність, непродуктивність, неможливість собою управляти та взагалі зробити щось путнє.
І навіть мало хто буде оспорювати, що в українців часто було мало віри у власні сили, по меншій мірі протягом багатьох останніх років.
Ще Костомаров писав про два руські народи: один (українці) більш чуттєві, романтичні, схильні до мистецтва та творчості та зовсім не здатні до політичного поступу, керівництва, державотворення та другий (росіяни чи як писав автор великороси), що менш чутливий, мистецький, проте більш політичний з великою державотворчою, управлінською здатністю. І такі погляди були «в порядку речей» ще не так давно, і навіть в окремих, в тому числі українських, головах і сьогодні. І багато інших прикладів, що формують свідомі та несвідомі базові переконання, які не сприяють чи навіть шкодять розвитку українців та української культури. Не хочу зменшити вкладу в тому числі Костомарова. Питання в тому: які переконання призводять до яких результатів? Нам більш корисно концентруватись на недоліках чи на перевагах, здобутках? Нам взагалі потрібно знати про власні здобутки?
Події 2014 року підвищили самооцінку українців, збільшили нашу віру у власні сили. Та я маю підозру, що ми ризикуємо невдовзі отримати і протилежну тенденцію.
Навіть просте інформування про те, що є немало українців, які досягли успіху у різних сферах, сприятиме підвищенню самооцінки українців, покращенню обізнаності громадян України та інших людей про здобутки та успіхи українців минулих літ та сьогодення, їхні біографії.
Сайт надає можливість донести до широкої аудиторії інформацію, про видатних особистостей, яких Ви особисто знаєте, чи вважаєте справедливим інформування про них.
Що в минулому, що сьогодні, в часи інформаційних воєн, можна простежити, що були і є противники поширення адекватної інформації про Україну, ба навіть противники існування української культури, ті хто заперечує її існування. Нажаль присутній саботаж високопосадовців, що були й за часів незалежності, у сфері культури. Чекати, що владні структури почнуть займатися адекватною пропагандою української культури та успіхів українців не доводиться. То ж хто, якщо не ми, прості українці?
https://www.facebook.com/groups/644178662376123/

Обговорення

  1. Учасник
    Alexandr B.. /

    викидвижок придется слишком дорабатывать, а если использовать какую либо кмс, то с широкими возможностями скк (каталогов), либо какой самопис, но проект слишком объемный имхо, часть описанного функционала можно на тойже жумле/друпале реализовать, но я с скк не работал особо, а так на прототип в виде эскизов былобы неплохо посмотреть

Залишити коментар

Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)