Відкрито
Сайт з безкоштовної допомоги в пошуку фінансування та ресурсів для громадських ініціатив (#779)

Поставлено: Alexey Popov,
31.10.2016
Згадування на сайті та/або в соцмережах

В офлайні є Благодійний фонд “Дивосвіт”. Фонд є соціальним брокером – безкоштовно допомагає знаходити фінанси, допомагає з рекламою, ресурсами будь-яким реально альтруїстичним проектам. Щоб змінити Україну і людей в кращу сторону, зробити світ добрішим і наповнити його ще більшим змістом і любов’ю. Фонд не має ніякого прибутку а виконує функцію служіння людям. На сьогоднішній день фонд займається проектами такими як: https://letsdoitukraine.org, www.donor.ua і ще десятки проектів на стадії переговорів про співпрацю.

Хочемо зробити сайт “Дивосвіту” де будуть розміщуватися проекти, яким ми допомагаємо, подарунки та ресурси від наші меценатів. Сайт на українською, російською та  англійською мовами, адаптований під всі браузери і соц. мережі (прив’язка їх до сайту, коменти повідомлення на сайті).

Цікавить швидкий та зручний сайт. Можна робити сайт на шаблоні тільки щоб він не ліг від відвідуваності тому проект соціальних волонтерів багато :)

Більш докладно при скайп спілкуванні або зустрічі. До речі маємо величезний піар і маркетинг канал де будь-яка реклама творця сайту буде розміщуватися безкоштовно

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Очікуємо вміння працювати з хорошими шаблонами, старанність - сказав зробив, не можеш зробити сказав заздалегідь, швидкість виконання завдання. Шукаємо виконавця, який хоче зробити світ добрішим.

Дещо про нагороду

Згадування на сайті та/або в соцмережах

Про організацію / проект / ініціативу

"Дивосвіт" благодійний клуб (соціальний брокер), який об'єднує різні соціальні проекти, що роблять добрі справи для людей безкоштовно
www.donor.ua - за 20 хвилин знаходить донора крові безкоштовно
www.letsdoitukraine.org - регулярно безкоштовно прибираємо України масово залучаємо більше 100 000 чоловік - волонтерів

Обговорення

Немає коментарів.

Залишити коментар

Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)