Відкрито
Сайт "під ключ" для ГО "Обличчям до обличчя" ( Мар’їнський район, зона АТО) (#758)

Поставлено: Анна Баннікова, ГО "Обличчям до обличчя" Заступник Голови ради ГО,,
01.09.2016
Згадування на сайті та/або в соцмережах

Ми ГО "Обличчям до обличчя" . Працюємо і знаходимося в Мар’їнському районі. Це там, де йде війна. Займаємося волонтерською допомогою, допомогою дітям тощо. Нам потрібен сайт для нашої ГО,щоб ми описували наші проекти, обов’язково з можливістю надати пожертву. Основною метою діяльності Організації є здійснення і захисту законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, духовних та інших конституційних прав та інтересів внутрішньо-переміщених осіб та інших соціально незахищених верств населення.Вже маємо дуже багато фото матеріалів в ФБ "Обличчям до обличчя"

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Нам потрібен сайт"під ключ" . Проблема в тому, що ми знаходимося там, де йде війна. Знайти людину, яка розуміється на цьому нам дуже складно. Ви нам потрібні. Допоможіть нам!

Дещо про нагороду

Згадування на сайті та/або в соцмережах

Про організацію / проект / ініціативу

ГО "Обличчям до обличчя" неприбуткова, молода команда, яка націлена на допомогу людям в нашому воєнному регіоні. Багато людей поїхало з зони війни, але є люди, які залишилися .І ми згуртувалися в нашій загальній проблемі. Допоможіть нам, і про Вас дізнається багато людей. Від себе обіцяємо згадування на всіх соцмережах, спільне фото з нами в місті,яке поряд з війною(17 км до лінії фронту), плюшки та чай. Щиро дякуємо за допомогу.

Обговорення

Немає коментарів.

Залишити коментар

Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)