В роботі
Потрібен веб-дизайнер для дитячого екологічного сайту (#647)

Поставлено: Ольга Лаврик,
15.08.2015
Невеликий гонорар

Освітня екологічна Громадська організація "Sweet O’світ" шукає веб -дизайнера для реалізації мрії – дитячого екологічного інтернет-ресурсу!

Є ідея, технічне завдання, малюнок для стартової сторінки і художник, а також невеличкий фінансовий ресурс :) (на купівлю домену, хостінгу та символічний бонус для майбутнього розробника).

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Очікуємо, що наш Герой порадить нам шаблон відповідно до нашого т.з., зможе натягнути дизайн на движок та дасть корисні поради стосовно майбутнього використання сайту :)

Дещо про нагороду

Невеликий гонорар

Про організацію / проект / ініціативу

Екологічні проблеми, як то зміна клімату, виснаження природніх ресурсів, сміття стоять настільки гостро що частиною турботи про майбутнє наших дітей є потреба навчити їх берегти ресурси та енергію, свідомо ставитись до споживання та відповідально до навколишнього середовища.

Сучасні діти цікавляться інтернетом та компьютерними іграми. Ми вважаємо, що потрібно доносити корисну інформацію до них цікавими інтерактивними методами.

У розвинених країнах є подібні сайти для дітей, а в Україні, нажаль, нічого подібного наразі немає.

Про нас: ГО "Sweet O'світ" - освітня екологічна організація. Ми об’єднуємо експертів, вчителів, батьків та всіх небайдужих до якості освіти, зокрема екологічної
Ми любимо наших дітей і хочемо щоб їхнє навчання було цікавим яскравим та ефективним, тому ми пропонуємо навчання за допомогою цікавих та інтерактивних методів, сучасні інтерактивні підручники, новітні технології та лабораторії, донесення актуальних екологічних проблем, останніх екологічних новин і подій, сучасних енергоефективних технологій.

Обговорення

Залишити коментар

Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)