Відкрито
Міжнародна науково-технологічна програма "ЕКОЛОГІЯ – ЦЕ ВИГІДНО" (#818)

Поставлено: Валентин Петроченков,
31.12.2019
Невеликий гонорар

ПЕРЕДУМОВИ
Близько 97% відходів створюється на етапі виробництва, близько 3% – на етапі споживання.
Відходи споживання повинні розділятися на неорганічні, органічні, підлягати повторному використанню у виробництві та споживанні.
Відходи виробництва в кращому випадку на половину безпечні, інші змінюють надра, поверхню, воду і повітря Землі, швидко зменшуючи ареал проживання людства.
До закривання ареалу залишаються лічені десятки років.
Основна маса відходів виробництва (шлами типу «білих» і «червоних», сірчанокислі відходи чорної та кольорової металургії, рідини, розчини органіки і суспензії важких металів, стоки, розсоли, гази …) утворюється на етапі первинної переробки сировини при створенні вторинної сировини – «зрілого товару» базових галузей промисловості (луг і кислота, сода, хлор, добрива, металургійні напівфабрикати, глинозем, двоокис титану, …).
Без цього етапу існування цивілізації неможливе.
В першу чергу, від цього етапу життєдіяльності залежить майбутнє людства.
Саме цей етап, в тому числі і генерація вуглекислого газу, повинен бути безвідходним.

МОТИВАЦІЯ
Людство опанувало ядерну енергію, розшифрувало генну структуру, полетіло в космос, створило унікальні інформаційні технології, але скороченням відходів виробництва і їх утилізацією так по справжньому і не зайнялося. – Це не вигідно особисто підприємцю. ЖАДІБНІСТЬ рухає соціумом і буде їм рухати далі до повного самознищення, якщо її мотивовано не використовувати на благо.
МИ СТВОРИЛИ НОВИЙ НАПРЯМОК надзвичайно прибуткових безвідходних енергозберігаючих ЕКОЛОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ виробництва «зрілих товарів» базових галузей промисловості і конверсії техногенних родовищ у вторинну сировинну базу.
Ми пропонуємо задовольнити мотивовану людську потребу «ЖАДІБНІСТЬ» новими екологічними надприбутковими технологіями виробництва «зрілих товарів» базових галузей промисловості і стверджуємо, що всі перешкоди для гармонії природи і Цивілізації з цього моменту повинні бути відсутніми, оскільки «ЕКОЛОГІЯ – ЦЕ ВИГІДНО».

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Запуск краудфандінгової компанії, ІСО, таргетована реклама, відеоролики, збір вихідних даних, програмне забезпечення, переклад на англійську та інші мови

Дещо про нагороду

Невеликий гонорар

Про організацію / проект / ініціативу

Будь-яка нова технологія - нова суперпозиція вже існуючих технологічних переділів з новими протоколами зв'язку. Ми пропонуємо створити майданчик, на який запросити власників технологічних переділів і зробити їм пропозиції нової міжгалузевої міжнародної кооперації, від яких вони не зможуть відмовитися.
Перший етап створення такого майданчика - збір і розробка вихідних даних, рекламна компанія, просвіта, запуск краудфандінгу і ICO.
Цей етап без грошей нам подолати не вдається.
А без цього етапу про пропоновані нами технології просто ніхто не знає. Їх не бачать і не чують.
ЗМІ "перемивають кістки" дуже малої частки екологічних питань 3% відсотків в той час, як ми пропонуємо крім них вирішувати питання і 97% відходів цивілізації.
Пропоную створити команду, яка зрушить перешкоду незнання і нерозуміння проблеми, достукаєтеся до розуму людей і запустить Програму в "автономне плавання".
Ознайомтеся, будь ласка, з питанням на сайті http://ecoprofit.mozello.ru/ і відгукніться.
Це дуже гідна уваги соціальна Програма.

Обговорення

Немає коментарів.

Залишити коментар

Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)