Відкрито
Форум для координації волонтерів, які допомагають армії (#613)

Поставлено: Олег Слабоспицький, Громадський сектор Євромайдану,
30.04.2015
Згадування на сайті та/або в соцмережах

З початком війни в Україні існує велика кількість волонтерських ініціатив, які допомагають воякам у зоні АТО. На жаль до сих пір не існує одного інформаційного ресурсу для координації та спілкування уіх волонтерських ініціатив щодо нагальних потреб.
Саме для цього ми хочемо створити форум, на якому усі волонтери матимуть змогу обговорити нагальні питання та значно полегшити вирішення поточних завдань та пошуків речей для вояків.

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Потрібно створити форум зі зручним інтерфейсом та можливістю реєстрації через соціальні мережі. Також учасники мають змогу заповнити свій профіль та вести переписку приватими повідомленнями.
Серед основних розділів форуму:
- Барахолка
-- продаж
-- обмін
-- дарування
- Майданчик
-- Новини
-- спілкування
- База знань
-- відповіді на популярні питання
-- відгуки про якість товарів
-- зразки обладнання
-- зразки зброї
- Правові проблеми
-- статус учасника АТО
-- матеріальна допомога при пораненні
- Інше

Дещо про нагороду

Згадування на сайті та/або в соцмережах

Про організацію / проект / ініціативу

Ініціаторами даного проекту є громадський активіст Ігор Луценко та Громадський сектор Євромайдану. Ми давно займаємось допомогою українській армії та маємо контакти з більшістю волонтерських ініціатив, які працюють у даному напрямку. Тому ми розуміємо нагальність зазначеної проблеми та потреби у такому ресурсі для координації волонтерів.

Обговорення

 1. Учасник
  Alexandr B.. /

  если чисто форум, то на мой взгляд smf2 отличное решение, если необходим еще сайт в связке то жумла+кунена оба варианта могу установить и настроить

 2. Учасник
  Евгений Падший /

  Раздел на действующем форуме phpbb не подойдет? Он не сильно активный, но все же посещения для начала есть.

 3. Учасник
  Кирилл Следопытов /

  Самый лучший вариант для вас и самый оптимальный, это движок instantcms. Там есть все и сразу из коробки: страницы новостей, группы, доска объявлений, коллективные блоги, форум. Самое главное что движок бесплатный. Но есть и минус- мало красивых готовых шаблонов. Если нужна будет помощь, пишите мне. Могу помочь с установкой и настройкой, подбором шаблонов для таких cms: WORDPRESS, JOOMLA, INSTANTCMS, CONCRETE5, MICROWEBER, DLE. Готов помочь бесплатно, на взаимовыгодных партнерских условиях.

Залишити коментар

Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)