Закрито
Доробити сайт WordPress "Благодійний Фонд "Врятуємо Україну" (#736)

Поставлено: Максим Ткачук,
21.04.2016
Посилання на ваш сайт

У нас є сайт (http://helpua.center/) який потрібно доробити, а можливо і повністю переробити. Направлення сайту розраховане на ООН та міжнародні організації, які спонсорують проекти по відновленню України, частіше східний регіон.
Нам потрібні можливості:

 • висвітлювати нашу діяльність новинами як фото так і відео;
 • розміщення статистичних даних нашої роботи, як звіт (текст та таблиця з цифрами) можна з посиланнями на новини, які відносяться до тієї роботи;
 • історія закінчених проектів з статистичними данними та посиланнями на новини які відносяться до проекту;
 • розділ пропозиції стати нашим партнером як донорам так і схожим організаціям;
 • розділ допомоги дітям, де розміщені сторінки діток які проходять лікування, з можливістю перевести їх в розіл діток яких вилікувано (схожий параметр є на сайті але ще не введений);
 • вся інформація яка викладається на сайті, йде під мультиязичність; розділ про нашу організацію, хто ми, для чого ми та де мипрацюємо…основний перелік потреб.

Можливий розгляд ведення сайту на постійній основі, його підтримка (останнє оговорюється окремо).

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Цікавить все, так як у нас немає спеціаліста який може займатись сайтом і ми не розуміємось на сайтах.

Дещо про нагороду

Посилання на ваш сайт

Про організацію / проект / ініціативу

Ми організація, яка віддає всі свої зусилля на допомогу людям прифронтової зони проведення АТО, за 2015 рік наша організація спромоглась евакуювати близько 55000 людей та в подальшому їх розселити по территорії України, роздали близько 110000 харчових наборів, 110000 хліба, 150000 дитячої гігієни, більше 220000 памперсів, 50000 дитячого харчування, 50000 жіночої гігієни, 4500 мед препаратів, забезпечили дровами на отоплення близько 1500 будинків, роздано близько 500 дровяних пічок типу "Буржуйка", покрито дах 210 будинків, 194 будинки відновлено вікна, виділено 500 000грн на будівельні матеріали, повністю відновлений дитячий притулок "Паруса Надії", Надано гуманітарної допомоги на 787тонн, також було відкрито близько 40 їдалень, які годували близько 2500 людей 3 рази на день.
Наша організація, за підтримки міжнародних партнерів продовжує активну діяльність на сході України, по її відновленню, пишуться нові проекти та готуються різні заходи, які спрямовані на покращення життя людей на сході України і в інших регіонах. Нещодавно нас визнала ООН та стала нашим гарантом перед міжнародними партнерами. І нам дуже важливо розробити сайт для подальшого виствітлення нашої діяльності для наших партнерів та всіх, кому цікава наша діяльність. Ми відкриті до будь якого спілкування.
Дякую вам за ваше бажання нам допомогти.
З повагою, волнтер "БО БФ "Центр Взаємодопомоги "Врятуємо Україну"
Ткачук Максим

Обговорення

 1. Учасник
  Максим Ткачук /

  окрім посилання на ваш сайт, можливі і інші варіанти, фото, згадка в соц мережах та на сайті…

Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)