Закрито
Дизайн постеру для екологічної події "Подаруй Землі Квітку" (#494)

Поставлено: Сергій Скарбник,
20.03.2015
Згадування на сайті та/або в соцмережах

23-24 травня відбудеться екологічний захід "Подаруй Землі Квітку", коли всі охочі зможуть висадити в землю власноручно вирощені квіти.
Ідея постера: діти, які висаджують квіти.
Короткий опис того, що треба для цього зробити: посіяти у березні насіння (наприклад чорнобривці), полити водою і закрити прозорою плівкою на 2 тижні, коли насіння проросте – відкрити плівку і поливати, а у травні – висадити на клумбу.
Логотип організатора події – екологічного руху "За Затишну Землю".

Подробиці

Що очікуємо від виконавця

Дизайн постера у векторному форматі для кольорового друку (А3)

Дещо про нагороду

Згадування на сайті та/або в соцмережах

Про організацію / проект / ініціативу

Головною ідеєю від самого початку екологічного руху "За Затишну Землю" (www.cleanupukraine.org.ua) є відновлення спілкування людини із Землею, як запорукою життя, бо поки жива вона ─ живі і ми.
Рух ЗЗЗ ─ це постійна діяльність однодумців в екологічному напрямку. Ми вважаємо, що для покращення екологічного стану недосить декілька разів на рік зробити масштабні акції з прибирання, показати разовий результаті потім півроку спостерігати за тим, як знову накопичується сміття, знищується краса землі, знищуються джерела. Рух ЗЗЗ ─ це об’єднання будь-яких зусиль людства для того, щоб разом повернути землі затишність, а людині ─ спокій і радість існування на цій землі. ЗЗЗ передбачає різні дії: локальні акції з прибирання та благоустрою території будь-якого рівня на протязі року, захист та очищення водоймищ, будь-які громадські активності та неординарні ідеї екологічного напрямку, програми дитячого та дорослого екологічного виховання.

Обговорення

Немає коментарів.
Підтримка ІТ Толоки
  грн/місяць
Щось не так? Залиште нам повідомлення :)