Шановні ІТшники та Громадські організації! Від імені організаторів Фестивалю громадських організацій та ініціатив “Воля Громади”, запрошуємо Вас приєднатися до цього заходу, який буде проходити в Києві 22-23 серпня 2015 року. На цьому Фестивалі ІТ Толока…


children's hands

Шановні ІТшники та Громадські організації!

Від імені організаторів Фестивалю громадських організацій та ініціатив “Воля Громади”, запрошуємо Вас приєднатися до цього заходу, який буде проходити в Києві 22-23 серпня 2015 року.

На цьому Фестивалі ІТ Толока координує майданичик інформаційних технологій тож будемо раді бачити серед лекторів нашого майданчику як досвідчених ІТшників, які мають бажання поділитися досвідом та розповісти про ІТ інструменти, що допомагають у громадській діяльності, так і громадських діячів, які вже успішно використовують інформаційні технології або реалізують ІТ проекти для вирішення соціальних проблем.

Метою Фестивалю є: “Створення затишного простору та платформи для спілкування, обміну досвідом, пошуку однодумців серед активних громадян – патріотів української землі та подальше об’єднання громадських організацій та ініціатив для втілення нашої спільної мрії – вільної та розвиненої України шляхом формування свідомого суспільства небайдужих людей.”

Тож приєднуйтесь  – будемо раді бачити.

Серед інших майданчиків, які будуть представлені на Фестивалі є наступні: патріотичний, екологічний, дитячий та молодіжний, творчий, благодійний, місцевого самоврядування та спортивний. То ж ви зможете дуже легко знайти той майданчик, який за напрямом найближчий до діяльності вашої організації.

Також до Фестивалю через кожні два тижня проходять круглі столи, де можна долучитись до організації заходу.

А за тиждень до Фестивалю планується проведення Флешмобу на Майдані Незалежності, який буде присвячений пробудженню самосвідомості та позбавленню від кайданів рабської психології.

Реєстрація на сайті vgfest.org.